Ons team

Persoonlijk, proactief en professioneel. Met onze flinke dosis enthousiasme, kennis & ervaring en vleugje humor.

 

Dat vinden klanten van ons als team. En daar zijn we eigenlijk best trots op. We willen geen leverancier zijn, maar een duurzame partner. Goed luisteren, echt de verbinding opzoeken en met elkaar successen boeken. Daarom geloven wij in favoriet zijn en blijven. Een klein beetje vakidioten zijn we wel, maar dat zien we dan maar als positief.

 

We bruisen van de energie, ideeën en enthousiasme. En dat werkt aanstekelijk! Graag delen we proactief, maar uiteraard kan je ons ook altijd bellen met je vragen of uitdaging. Geen kunstje, maar oprecht vanuit ons DNA. We doen wat we zeggen en zeggen wat we doen. Ons duurzameklantenbestand is hier het levendige bewijs van. En daar krijgen wij dan energie van..

 

Plan een afspraak

 

 

 

 

Samen aan de slag

Maak hieronder maar eens digitaal kennis met het team achter Robitex. Maar liever maken we persoonlijk kennis. Klikt het? Dan gaan we graag samen aan de slag.

 

 

Management

 

Daniëlle Kaspers

Algemeen directeur

 

danielle@robitex.nl

 

danielle

 

Marcel Venix

Commercieel Directeur

 

marcel@robitex.nl

 

marcel

 

Monique Becker

Managementassistent

 

monique@robitex.nl

 

monique

 

Wout van der Aa

Sales manager

 

wout@robitex.nl

 

wout

Accountmanagers

 

Krista Damman

Key accountmanager

 

krista@robitex.nl

 

krista

 

 

Martijn Abbink

Accountmanager

 

martijn@robitex.nl

 

martijn

 

 

Pim ter Beek

Accountmanager

 

pim@robitex.nl

 

pim

 

 

Timo Roelofsen

Commercieel binnendienst

 

timo@robitex.nl

 

timo

 

Altijd attentshop

Creatieve studio

 

Daisy Christjans

Commercieel medewerker

 

daisy@robitex.nl

 

daisy

 

 

Siem van Beek

Commercieel medewerker

 

siem@robitex.nl

 

siem

 

 

Kevin de Koning

Grafisch vormgever

 

 


 

kevin

 

 

Kirsten Oostrik

Content Marketeer

 

 


 

kirsten

 

Logistiek

 

Daan Koster

Logistiek medewerker

 

 


 

daan